Titan Select Otelimize
Hoş Geldiniz.

Kendinizi huzurlu ve modern bir atmosferin içerisinde hissedeceğiniz Titan Select Otelimizde aileniz ile birlikte unutulmaz bir tatilin tadını çıkartmaya hazır mısınız?

Konaklı Mevkiinde bulunan tesisimiz Alanya’ya 16 km, Gazipaşa Havaalanına 60 km ve Antalya Havaalanına 110 km uzaklıkta yer almaktadır.

Yiyecek ve içecek hizmeti alabileceğiniz özel plajımızda siz güneşin tadını çıkarırken Titan Teenage Club ve Miniclub’da uzman ekiplerimizin düzenledikleri aktiviteler ve olanaklarla çocuklarınız unutulmaz anılar biriktirebilir.

Ultra Her şey dahil servisimiz ile 24 saat boyunca yiyecek ve içecek hizmeti alabilirsiniz.

Titan Select Titan Club

24 Saat Ultra Herşey Dahil

Yiyecek ve içecek servisinin bir tatilin en önemli parçalarından biri olduğunu çok iyi biliyoruz. Titan Otellerinde lezzetli ve damak zevkinize uygun seçenekler bulacaksınız. Titan Otelleri, her şey dâhil konseptinde hizmet veren otellerdir.

Sizlere çok zengin bir menü ve farklı türlerde seçenekler sunmaktayız.

Özel kutlamalarınızda sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız. Sadece haber verin! Sizin için, ücretsiz olarak özel masa ayırabilir ve hazırlatabiliriz. (çiçeklerle süsleme)

Ücretli ve ya ücretsiz her hangi bir istediğiniz olursa tereddüt etmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekstra Talepler

Eğer eşinize, anne-babanıza, büyük annelerinize-büyük babalarınıza, torunlarınıza veya arkadaşlarınıza sürpriz yapmak isterseniz, bizler buradayız ve tüm imkânlarımızı sizlere sunmaya hazırız. Doğum günü pastası veya bir şişe şarap veya şampanya ve meyve sepeti sipariş edebilirsiniz. Sadece bize bildirmeniz yeterlidir. Sizin isteklerinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz. Eğer ekstra talepleriniz olursa çekinmeden bildirebilirsiniz.

Doğum günü,
Yıldönümleri,
Balayı,
Diğer tüm özel günlerinizde.