Club Otel Titan
Hoş Geldiniz.

CLUB TİTAN doğanın içindeki mimarisine uygun olarak geniş ve güzel bir bahçede bir ana bina ve 2 katlı bağımsız bahçe binalarından oluşmaktadır. Güzel yürüyüş yolları ile birbirine bağlanmaktadır.

Kargıcak mevkiinde bulunan tesisimiz Alanya’ya 16 km, Gazipaşa Havaalanına 30 km ve Antalya Havaalanına 150 km uzaklıkta yer almaktadır.

Özel plajında eşsiz gün batımı eşliğinde romantik dakikalar yaşayabilir, otantik ve çağdaş tarzda tasarlanmış odalarımızda tatilinizi tadını çıkarabilirsiniz.

Titan Select Titan Club

24 Saat Ultra Herşey Dahil

Yiyecek ve içecek servisinin bir tatilin en önemli parçalarından biri olduğunu çok iyi biliyoruz. Titan Otellerinde lezzetli ve damak zevkinize uygun seçenekler bulacaksınız. Titan Otelleri, her şey dâhil konseptinde hizmet veren otellerdir.

Sizlere çok zengin bir menü ve farklı türlerde seçenekler sunmaktayız.

Özel kutlamalarınızda sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız. Sadece haber verin! Sizin için, ücretsiz olarak özel masa ayırabilir ve hazırlatabiliriz. (çiçeklerle süsleme)

Ücretli ve ya ücretsiz her hangi bir istediğiniz olursa tereddüt etmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekstra Talepler

Eğer eşinize, anne-babanıza, büyük annelerinize-büyük babalarınıza, torunlarınıza veya arkadaşlarınıza sürpriz yapmak isterseniz, bizler buradayız ve tüm imkânlarımızı sizlere sunmaya hazırız. Doğum günü pastası veya bir şişe şarap veya şampanya ve meyve sepeti sipariş edebilirsiniz. Sadece bize bildirmeniz yeterlidir. Sizin isteklerinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz. Eğer ekstra talepleriniz olursa çekinmeden bildirebilirsiniz.

Doğum günü,
Yıldönümleri,
Balayı,
Diğer tüm özel günlerinizde.