Club Titan Havuz
Club Titan Genel
Titan Garden Hotel
Titan Garden Aquapark
Titan Garden Plaj
Titan Select Genel
Titan Select Genel

TITAN HOTELS
KENDİ EVİNİZ GİBİ

Hikâyemiz
Her şey, Titan Otellerinin 1988’de Otel Club Titan tesisini açmasıyla başladı. Daha sonra Titan otelleri, 2003 yılında Otel Titan Garden’ı, 2009 yılında Otel Titan Select’i açarak kariyerine devam etti. 27 yılı aşkın süredir, konaklama endüstrisinde, sektöre olan yenilikçi bakış açımızla, misafirlerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. En başta, amacımız misafirlerimiz ve personelimizle birlikte kocaman bir aile olmaktı. Sonra, misafirlerimize mümkün olan en iyi hizmetlerle harika tatiller sunmaya ve onlara kendilerini evlerindeymiş gibi hissettirebilmeye çalıştık. Bu çabamızın sonucu olarak, bugün Titan otelleri gücünü eski misafirlerinden ve tecrübeli personelinden almaktadır.
Yiyecek İçecek Servisi
Yiyecek ve içecek servisinin bir tatilin en önemli parçalarından biri olduğunu çok iyi biliyoruz. Titanlarda lezzetli ve damak zevkinize uygun seçenekler bulacaksınız.
Odalar
Tüm odalarımız sizin konforunuz için şık ve zarif bir biçimde tasarlanmıştır.
Bizden beklentiniz nedir?
Bütün takım arkadaşlarımız, misafirlerimize hem güler yüzlü bir biçimde hem de profesyonelce hizmet sunmaya her zaman hazır durumdadır. Varış gününüzde ya da öncesinde, bizden her hangi bir isteğiniz olursa tereddüt etmeden bize bildirin, sizin için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.
Konaklamanızın ilk gününden son gününe kadar, bizler tatilinizi mümkün olduğunca keyifli şekilde geçirmenizi sağlamak için buradayız. Sizin için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.
Politikamız
Sektöre olan yenilikçi bakış açımızla, her zaman kendimizi geliştirmeye ve her zaman daha iyi olmaya çalışacağız. Biz sadece bir otel değiliz- biz bir aileyiz. Eğer siz de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz, her zaman bekleriz…